Консультанти Юридичної клініки ХНУВС відвідали Регіональний центр з надання безоплатної правової вторинної допомоги у Луганській та Харківській областях. На підставі Меморандуму про співробітництво між ХНУВС та РЦ БПВД у Луганській та Харківській областях студенти факультету № 6 проходять виробничу практику в Регіональному центрі.

Також, однією з форм співробітництва є взаємодія адвокатів Регіонального центру та консультантів Юридичної клініки ХНУВС з питань надання безоплатної правової допомоги. Директор РЦ Анатолій Бородавка під час зустрічі з консультантами Юридичної клініки розповів про систему безоплатної правової допомоги, засади роботи центрів з надання безоплатної правової вторинної допомоги та основні положення чинного законодавства, у відповідності до якого відбувається діяльність регіонального центру. Особливо консультантів Юридичної клініки зацікавили такі проєкти, як Програма відновного правосуддя для неповнолітніх і «Волонтер БПД». Майбутні правники ознайомились із платформою https://wiki.legalaid.gov.ua, де зібрана потужна база юридичних консультацій. Також переглянули відео про мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога», який відповість на будь-яке запитання стосовно системи та надання БПД, відразу завантажили та випробували його. Студенти відвідали й Харківський місцевий центр із надання БВПД, у якому безпосередньо надаються консультації клієнтам. Директорка Оксана Сіренко ознайомила з роботою ХМЦ й запросила майбутніх юристів до співпраці.