Курсант 1 курсу факультету № 1 ХНУВС Ігор Півень за сприянням кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС провів профорієнтаційну роботу у Кегичівському районі Харківської області. Курсант відвідав Кегичівський ліцей і Медведівську ЗОШ № 3, де зустрівся з представниками адміністрації закладів освіти. Надано було інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, поінформовано про особливості навчання у закладах вищої освіти МВС України зі специфічними умовами навчання, про строки та особливості проведення вступної кампанії у ХНУВС у 2021 р., про перспективи подальшого працевлаштування. Керівництву навчальних закладів будо надано друковані профорієнтаційні матеріали щодо умов вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Представники університету також відвідали Кегичівське відділення поліції ГУНП в Харківській області та надали профорієнтаційні матеріали для майбутніх абітурієнтів.