Працівники кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування доктор юридичних наук, доцент, майор поліції Оксана Панова та кандидат юридичних наук, доцент Вадим Селюков взяли участь у семінарі-тренінгу на тему «Верховенство права і демократія як цінності ЄС».

Семінар проводився на базі Сумького державного університету у рамках проєкту освітнього проєкту «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу» запідтримки Виконавчого агентства ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів та культури (напрям Модуль Жана Моне Програми Erasmus+).

Спікери приділили значну увагу питанням прав, свобод та обов’язків під час реалізації публічною адміністрацією адміністративних повноважень. Також змістовно було розкрито загальноправовий прицип верховенства права в усіх сферах суспільного життя.