Доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником, підполковником поліції Валентиною Гончарук для курсантів 2 курсу факультету № 2 навчальної групи 208) у межах вивчення навчальної дисципліни «Трудове право» проведено бінарне заняття за темою «Суб’єкти трудового права».

У проведенні заняття взяли участь: помічник оперативного чергового сектору моніторингу відділу поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 2 ГУНП в Харківській області старший сержант поліції Олексій Ярмола, поліцейський сектору патрульної поліції відділу поліції в метрополітені ГУНП в Харківській області капрал поліції Дмитро Кондратенко, поліцейський-водій автогосподарства центру забезпечення ГУНП в Харківській області сержант поліції Руслан Литовченко.

Під час заняття було розглянуто особливості організації праці поліцейських. Зокрема, приділено увагу роботі поліцейських в метрополітені, розглянуто особливості роботи зі спецконтингентом, залежно від станції метрополітену, організацію роботи чергової частини, збору та реєстрації матеріалів, наведено приклади з практичної діяльності поліцейських, продемонстровано застосування заходів фізичного впливу, розглянуто особливості застосування табельної вогнепальної зброї, оплати праці поліцейських, режиму та графіку їх роботи, застосування стягнень та заохочень до поліцейських.

У процесі роботи поліцейські надали відповіді на численні запитання курсантів. Практичні працівники поліції наголосили, що наявність відповідного рівня знань із трудового права відіграє важливу роль у службовій діяльності.