Доцент кафедри іноземних мов факультету № 1 Валентина Почуєва провела бінарне заняття на тему «Дії правоохоронних органів в умовах надзвичайних ситуацій» для курсантів факультету № 1 групи 204. На заняття був запрошений учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС методист відділення організації методичної роботи навчально-методичного відділу Олег Ящеріцин. Він розповів про події квітня 1986 року: про саму аварію та важливі завдання, спрямовані на ліквідацію її наслідків та попередження радіаційного забруднення територій, забезпечення високого рівня протипожежного захисту.

У ліквідації наслідків аварії брали участь понад 650 тисяч людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Такі уроки мужності виховують особисту стурбованість та відповідальність кожного за все, що відбувається навколо, вчать сприймати чужу біду, чужий біль як власний, сприяють формуванню патріотичних почуттів.