Викладач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Шкурат разом із головним бухгалтером ТОВ «ЮТА Сервіс» Мариною Левшею для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня провели бінарне заняття на тему «Фінансова безпека та шахрайство. Фінансові піраміди».

Тема фінансової безпеки актуальна, оскільки часто виникають ситуації, коли фінансовий добробут людини може бути порушений через шахрайські дії інших осіб. Кожна людина особисто відповідальна за свій фінансовий захист, починаючи з доволі простих операцій, таких як зняття готівки у банкоматах чи оплата послуг в Інтернеті, закінчуючи складнішими та ризикованішими операціями, такими, як, наприклад, інвестиції на ринках капіталу.

Під час заняття студенти мали змогу ознайомитися з шахрайськими схемами крадіжки персональних даних та найпоширенішими видами шахрайства, зокрема тими, що відбуваються онлайн, а також дізналися, як потрібно уникати таких проблем.

Сумська філія ХНУВС