Старша викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Крєпакова пройшла онлайн-курс «Протидія торгівлі людьми в Україні».

Під час курсу учасники ознайомилася з поняттям «торгівля людьми» – його сутністю, чинниками, масштабами та наслідками. Були розглянуті наступні теми: нормативно-правова база з протидії торгівлі людьми в Україні і світі та її кореляція з нормативними документами про діяльність державного органу чи організації (установи); процес ідентифікація постраждалих від торгівлі людьми, зокрема дітьми, особливості індивідуальної роботи з постраждалими та їх сім’ями і надання необхідної допомоги. Також  ознайомилися з основними принципами та компонентами Національного механізму взаємодії для надання допомоги постраждалим у рамках Закону України «Про протидію торгівлі людьми».