Студенти 1 курсу факультету № 6 ХНУВС взяли участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції «Людина, культура, техніка в новому тисячолітті», присвяченій 30-й річниці незалежності України (НАУ «ХАІ»). Конференція проходила у форматі онлайн-відеозв'язку на платформі Zoom.

У межах роботи конференції студенти підготували доповіді з актуальних мовознавчих питань: Єлизавета Долженко «Складні випадки перекладу наукових текстів українською мовою», Микола Павлов «Суржик як мовне явище», Олексій Середа «Етимологія сучасних юридичних термінів», Валентина Уваренко «Дискусія, полеміка, диспут як різновиди суперечки», Нікіта Ходєєв «Анотування і реферування наукових текстів».

Студентські наукові роботи підготовлені під керівництвом старшого викладача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидата філологічних наук Михайла Овчинникова.

За підсумками роботи конференції кожен учасник отримав програму, сертифікат та збірник матеріалів.