Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко провела онлайн-консультацію для студентів спеціальності «Кібербезпека» з дисципліни «Українська мова професійного спрямування». Темою для обговорення стала культура усного фахового спілкування.

Студенти розглянули види професійного спілкування, невербальні компоненти, а також гендерні аспекти. Формулювали правила поведінки під час співбесіди з роботодавцем, визначали особливості ділової телефонної розмови. Наталія Кобилко також проконсультувала студентів щодо їхніх доповідей для участі в круглому столі «День пам’яті Чорнобильської трагедії», який відбудеться 26 квітня і організований кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 спільно з викладачами Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківської гуманітарно-педагогічної академії.