Напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права, що відзначається щороку 23 квітня, у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ дистанційно було проведено олімпіаду із зарубіжної літератури серед курсантів і студентів І курсу відділення планування навчального процесу загальноосвітньої підготовки.

Олімпіаду організувала та провела викладачка зарубіжної літератури Світлана Чередник. Привітавши учасників, організаторка наголосила на важливості читання та усвідомлення всієї краси художнього слова.

Учасники виконували завдання трьох рівнів впродовж однієї години. Професійне журі відзначило їх високий рівень знань творів світової літератури.

За результатами олімпіади переможцями стали: Михайло Варич – І місце, Єгор Тристан – ІІ місце та Максим Рябуха – ІІІ місце.

Вітаємо переможців. Бажаємо успіхів та нових перемог!

КЛК ХНУВС