Старший викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська провела бінарне заняття з дисципліни «Міжнародний захист прав людини» за темою «Міжнародно-правові стандарти захисту прав людини в правоохоронній діяльності» для курсантів факультету № 1. У межах обговорення тематики заняття запрошені – Євген Павлюченко – інспектор УПП в Полтавській області Департаменту патрульної поліції та Микола Мокрецов – поліцейський УПП в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, підкреслили важливість поваги до прав людини й безумовного дотримання принципу рівності. Були розглянуті питання етики поліцейського під час виконання службових обов’язків, правил поводження як з правопорушниками, так і з потерпілими особами.