У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочали роботу екзаменаційні комісії щодо атестації здобувачів вищої освіти денної форми навчання (державне замовлення) факультетів №№ 1–4 за спеціальностями 081 «Право», 053 «Психологія» та 125 «Кібербезпека».

Завідувачем відділення моніторингу якості підготовки навчально-методичного відділу Тетяною Фоменко проведено робочу нараду з секретарями екзаменаційних комісій. Під час наради вона ознайомила присутніх з обов’язками секретаря екзаменаційних комісій згідно з Положенням про створення та організацію роботи екзаменаційних комісій ХНУВС, затвердженого наказом університету, роз’яснила, як правильно оформлювати протоколи та готувати звіти роботи екзаменаційних комісій.