Напередодні урочистих заходів для курсантів-випускників за традицією відбулася остання університетська вечірня перевірка. На великому плацу вишикувався увесь особовий склад поліцейського закладу вищої освіти. Перевірку провели ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор полковник поліції Дмитро Швець, проректори полковник поліції Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, Анатолій Клочко.

Під час заходу було відзначено випускників, які відмінно навчалися та добросовісно несли службу. Листи-подяки за сумлінне виконання службових обов’язків та активну участь у суспільному житті університету отримали 63 курсанта-випускника. Сертифікати про проходження навчання у Школі молодших командирів отримали 18 кращих молодших командирів випускних курсів.

Завершився захід проходженням особового складу урочистим маршем із піснею.