На засіданні наукового гуртка кафедри іноземних мов Харківського національного університету внутрішніх справ старший викладач кафедри Анатолій Коршенко, який перебував у складі Міжнародної миротворчої місії ООН  у Косово та Східному Тиморі, розповів членам гуртка про участь МВС України у міжнародних операціях з підтримання миру й безпеки та про власний досвід цієї роботи.

Присутні дізналися  про участь випускників і викладачів університету у миротворчих операціях ООН у Косово, Боснії, Чорногорії, Східному Тиморі, Ліберії, Македонії та Судані. Курсантів зацікавила інформація про підготовку миротворчого поліцейського персоналу в Спеціальному миротворчому центрі. Бесіда супроводжувалася показом слайдів і фотографій. Проведення таких заходів сприяє підвищенню мотивації  у курсантів щодо вивчення іноземних мов.