Для студентів факультету № 6 лекційне бінарне заняття за темою «Конфлікт інтересів. Юридична відповідальність за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень» провели доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Микола Голуб і уповноважена з антикорупційної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Піскунова.

Під час розгляду теми лекційного заняття Ольга Піскунова звернула увагу студентів на питання щодо поняття та видів конфлікту інтересів, системи заходів врегулювання конфлікту інтересів та обов’язків щодо їх реалізації, адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст. 172-7 КУпАП), що є визначним для формування у здобувачів освіти навичок і вмінь, необхідних в подальшій службовій діяльності, пов’язаній з участю у заходах щодо запобігання та протидії корупції.

Викладення матеріалу супроводжувалося обговоренням конкретних прикладів та відповідями на запитання студентів.