Міжнародний онлайн-захід «Перлини наукової, творчої, міжнародної, громадської роботи курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ», організований Школою наукового лідерства факультету № 1, отримав відзнаку як найбільш відвідувана подія у рамках Тижня громадянської освіти в Україні.

Тиждень громадянської освіти організований консорціумом організацій та експертів/ок, що входять у Східно-Європейську Мережу громадянської освіти (EENCE) та адмініструється створеною навесні 2021 року Східно-Європейською Асоціацією громадянської освіти. Заходи Тижня проводяться за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) і Міністерства закордонних справ Німеччини.

Загалом у рамках Тижня громадянської освіти в Україні було проведено 18 активностей, з них дві пройшли офлайн та 16 онлайн. Усього в активностях (як онлайн, так і офлайн) взяли участь щонайменше 390 людей.