Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Студенти разом із керівником наукового гуртка Іриною Луценко обговорили деякі положення законопроекту № 5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)», якому на сьогоднішній день приділяють значну увагу політики, фахівці та журналісти.

Члени наукового гуртка висловили свої думки, щодо окремих понять, закладених у законопроекті, таких, як «надмірний вплив» та «значна вага». Студенти також проаналізували зарубіжний досвід співпраці великого бізнесу (приватних корпорацій) та держави. Вітчизняний законопроєкт не має аналогів у світі, є інноваційним, і тому викликає в суспільстві зацікавлення та багато запитань.