Голова та викладачки циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Яна Долударєва, Світлана Грибанова та Надія Подгорних пройшли онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», організований Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна. Базовою тренінговою платформою стала Академія цифрового розвитку.

Учасниці онлайн-курсу опанували можливості та застосування віртуального середовища Google для підвищення ефективності освітнього процесу, успішно виконали всі завдання п’яти навчальних модулів, склали підсумковий тест та отримали сертифікати, що підтверджують набуті знання.

Навички роботи з цифровими інструментами Google будуть впроваджені у навчальний процес для організації більш ефективної взаємодії та підвищення якості підготовки здобувачів освіти.

КЛК ХНУВС