Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат економічних наук Світлана Петровська протягом грудня 2021 р. – січня 2022 р. брала участь у III Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників «Нобелівський Курс: нові знання, ідеї, досвід, цінності, компетентності».

Учасники програми прослухали лекції та виступи відомих світових лідерів у сфері політики, економіки, бізнесу, науки, культури, освіти.

Під час проходження програми були розкриті глобальні проблеми розвитку сучасного світу, відповідального лідерства, стратегії і тактики прийняття рішень, розвитку особистих якостей та ключових рис формування успішної особистості, гендерної рівності, професійного досвіду визначних людей для успішного кар’єрного зростання, нові технології та перспективи розвитку світу, поширення демократії і прав людини, громадянських компетентностей, європейських та євроатлантичних цінностей, боротьби із корупцією, вміння відстоювати свою позицію, змінювати себе, перетворювати навколишній світ та будувати краще майбутнє тощо.

За результатами програми Світлана Петровська отримала міжнародний сертифікат про підвищення кваліфікації.

Сумська філія ХНУВС