Представники кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Сєвідова, Олександр Мошенський, Наталія Павленко та Ніна Грищенко провели низку профорієнтаційних заходів у загальноосвітніх школах м. Харкова – № 15, № 39, № 50, Чугуївському ліцеї № 6 та Кочетоцькій ЗОШ I-III ступенів Чугуївської районної ради Харківської області.

Під час профорієнтаційних бесід представники університету акцентували увагу школярів на специфіці навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, у тому числі й за контрактною формою навчання, презентували спеціальності, за якими здійснюється підготовка, зокрема за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Випускникам навчальних закладів розповіли про умови вступу до ХНУВС в 2022 році і запросили на День відкритих дверей, що відбудеться онлайн.