Для студентів 1 курсу факультету № 6 ХНУВС доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6, кандидат юридичних наук Ірина Антол і старший викладач кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України, підполковник служби цивільного захисту у відставці, підполковник запасу Олександр Ігнатьєв провели онлайн сумісне бінарне заняття з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці» за темою «Правила та прийоми надання домедичної допомоги. Основи психорегуляції у стресовій ситуації».

Олександр Ігнатьєв розповів студентам, як правильно надати першу допомогу постраждалій людині під час епілептичного нападу. Особливу увагу Олександр Михайлович приділив етапам надання домедичної допомоги при втраті свідомості людей під час обмороження, опіку, докладно розповів про надання першої допомоги у стресових ситуаціях.

Наприкінці заняття викладач кафедри військової підготовки НУЦЗУ побажав студентам бути здоровими, дотримуватися відповідних заходів для збереження свого життя та здоров’я, сумлінно навчатися, дотримуватися правил безпеки у навколишньому природному середовищі.