Декан факультету № 3 Олександр Моргунов та декан факультету № 4 Ігор Назаренко відвідали рекрутинговий центр ГУНП в Черкаській області та провели профорієнтаційні зустрічі з представниками комплектуючих підрозділів.

Учасників зустрічі поінформували про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, особливості навчання на денній формі за державним замовленням, а також ознайомили з напрямами підготовки, за якими навчаються курсанти університету. Роз’яснено було оновлений порядок оформлення справ для подання їх в університет, обговорено особливі умови, викликані правовим режимом воєнного стану та бойовими діями на окремих територіях України, вимоги та порядок вступу на факультети № 5 та № 6, а також порядок вступу на денну та заочну форму навчання для здобуття освітнього ступеня магістр.