Первинна профспілкова організація Харківського національного університету внутрішніх справ поповнюється новими членами – курсантами перших курсів факультетів №№ 1-4.

«Університетська профспілка діє на підставі колективного договору. Вона продовжує роботу і в період дії воєнного стану, коли діяльність профспілкової організації набуває особливої ваги, – говорить очільник профспілкової організації Владислав Невядовський. – Зроблено чимало завдяки підтримці керівництва університету та особисто ректора вишу генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка. Серед наших пріоритетів – надання допомоги на лікування у зв’язку з тяжкими хворобами, проведенням тяжких операцій, реабілітацією, при народженні дітей, допомога ЗСУ тощо».

Курсантам – членам профспілки університету також надається допомога у зв’язку з лікуванням, вирішення соціально-побутових проблем. Керуючись девізом: «Разом до перемоги», увесь колектив курсантів-першокурсників долучився до профспілкової організації університету.