Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова взяла участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану та повоєнний період». Вона підготувала тези доповіді на тему «Деякі особливості виявлення та фіксації слідів вибуху від реактивної та ракетної зброї».

Захід відбувся у дистанційному режимі в Одеському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України. Метою наукового зібрання було об’єднання зусиль судово-експертної спільноти та криміналістів України у вирішенні актуальних питань діяльності в сучасних умовах та у найближчій перспективі.