Відбулося засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 за участі завідувачки кафедри Ірини Панової та керівника наукового гуртка доцента кафедри Вікторії Мельник. Зі студентами обговорювалися організаційні питання діяльності наукового гуртка в новому навчальному році. Учасників було ознайомлено з правилами та положеннями діяльності гуртка, планом проведення засідань на поточний навчальний рік, затверджено новий склад учасників гуртка, обрано секретаря та старосту. Вікторія Мельник ознайомила студентів із «Положенням про роботу наукових гуртків курсантів і студентів» й наголосила на важливості дотримання академічної доброчесності та вимог під час проведення наукових пошуків.

Завідувач кафедри Ірина Панова закликала членів наукового гуртка активно долучатися до написання тез-доповідей та визначитися з тематикою наукових пошуків. Темою наступного засідання стануть питання забезпечення національної безпеки України.

ВЗГ ХНУВС