Професор кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Пчолкін та прокурорка окружної прокуратури Дніпропетровської області у режимі онлайн провели для бакалаврів факультету № 6 бінарне заняття із дисципліни «Організація та проведення негласних слідчих (розшукових) дій».
Представниця прокуратури розповіла про особливості процесуального керівництва прокурором кримінального провадження під час організації та проведення негласних слідчих (розшукових) дій (НСРД). Акцентувала увагу на тому, що виключно прокурор має право прийняти рішення про проведення такої негласної слідчої (розшукової) дії , як контроль за вчиненням злочину (ст. 271 КПК). Доповідь викликала у студентів жвавий інтерес. Здобувачі вищої освіти отримали на свої запитання пояснення щодо змісту відповідної постанови прокурора при прийнятті рішення про проведення контрольованого постачання, оперативної закупівлі, спеціального слідчого експерименту, а також підготовки та розгляду відповідних клопотань на проведення НСРД, фіксації та використання їх результатів.