Шановні працівники та здобувачі освіти Харківського національного університету внутрішніх справ України!

Щиро вітаю колектив Харківського національного університету внутрішніх справ із днем заснування!

Ваш університет має славні традиції підготовки правоохоронців, високий науково-педагогічний потенціал, виконує фундаментальні наукові дослідження, впроваджує нові навчальні та інформаційні технології. Нехай завжди натхнення і творчий пошук будуть вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, а шлях до професійного зростання – успішним!

Висловлюю глибоку вдячність викладачам, курсантам, студентам та усьому колективу Харківського національного університету внутрішніх справ за нашу плідну співпрацю й бажаю успіхів у всіх починаннях заради великого майбутнього України.

Упевнена, що завдяки високому професіоналізму, працелюбності та відповідальності Ви й надалі робитимете гідний внесок у підготовку майбутньої еліти нації, добрими справами будете зміцнювати й підтримувати авторитет і славу закладу освіти!

Бажаю усьому колективу університету міцного здоров’я, довгоочікуваного миру, наснаги та невичерпної енергії задля розквіту нашої держави!

Разом ми переможемо!

Директорка Департаменту освіти, науки
та спорту Міністерства внутрішніх
справ України                                                                                Інна ЯЩУК