Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Олена Синявська відвідала рідну школу - Комунальну установу “Сумська класична гімназія Сумської міської ради”.

Під час спілкування з директором гімназії Віктором Гончаренком, організатором позакласної роботи Галиною Макаренко, психологом Тетяною Кравченко та старшим викладачем-методистом англійської мови Людмилою Ковальовою було надано інформацію про Харківський національний університет внутрішніх справ та умови вступу до нього, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про переваги навчання у поліцейському виші, зокрема на факультеті № 6 (Права та масових комунікацій). Презентувала профорієнтаційні буклети про університет, його факультети та спеціальності.

ВЗГ ХНУВС