З нагоди Всеукраїнського тижня права, який відзначається з 5 по 11 грудня, доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидатка економічних наук Людмила Парфентій дистанційно зустрілася з учнями Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні.
Учні прослухали інформацію щодо можливостей працевлаштування осіб із юридичною освітою, про особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта та працівника поліції. Доповідачка акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи. Старшокласники також отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС