Старша викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 ХНУВС Вікторія Макаренко взяла участь у п'ятиденному онлайн-курсі «Strategies in Managing Child Sex offenders» англійською мовою від платформи LEEd CEPOL.
Цей курс було розроблено і призначено для співробітників правоохоронних органів, які працюють зі справами пов’язаними з сексуальною експлуатацією дітей і сексуальним насильством щодо дітей. В ньому брали участь 35 представників правоохоронних органів з країн, серед яких було представлено країни-члени Євросоюзу, а також Україна, Сербія, Боснія та Герцеговина.
Навчальний захід було присвячено дослідженню законодавчого регулювання питання сексуального насильства над дітьми, в чому полягають безпосередньо ці злочини, оцінювання ризиків, управління ризиками та поводження правоохоронців під час допиту правопорушників.