На базі Харківського національного університету внутрішніх справ з листопада поточного року працює виставка творчих робіт київського скульптора Олексія Леонова «Світочі людства». Після відкриття її вже відвідала значна частина представників постійного та перемінного, науково-педагогічного складу університету.
Екскурсію для курсантів-психологів Національної академії Національної гвардії України провів фахівець відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров. Молодь ознайомилася із творчістю сучасного митця, автора світлих, глибоко філософських творів Олексія Леонова – скульптурами та фотографіями скульптур, що представлені на виставці. Справжнє мистецтво, так само, як і релігія, освіта, наука, філософія, кличе людину до збереження миру на Планеті, гармонії міжособистісних і міжкультурних відносин.