Професорку кафедри соціології та психології ХНУВС докторку соціологічних наук Ірину Нечітайло, як експертку в галузі соціології освіти, було запрошено Люксембурзьким інститутом соціально-економічних досліджень до реалізації дослідницького проєкту «Resilience of education system: what Europe can learn from Ukraine?».
Дослідження проводиться у співпраці з науковою співробітницею відділу умов життя, PhD з соціальних наук Айгуль Алієвою. Наразі Ірина Нечітайло перебуває з робочим візитом у Люксембурзі з метою завершення першого етапу збору даних, розробки інструментарію, який буде використовуватися на наступному етапі, а також узгодження теоретико-методологічної частини результуючої наукової публікації.