Кафедрою соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами. До заходу приєднались 44 учасника – керівники, вчителі, батьки та учні середніх навчальних закладів м. Харкова №№ 44, 78, 90, 144, 151, 154 та Нової Водолаги.
Представники кафедри розповіли юнакам і дівчатам про престиж і значення професій, які можна отримати в Харківському національному університеті внутрішніх справ, повідомили про перспективи працевлаштування випускників вишу. Також старшокласники із зацікавленістю прослухали інформацію про порядок та умови вступу до закладу вищої освіти, про форми навчання, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті № 6, зокрема на кафедрі соціології та психології.