Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Наталія Філіпська взяла участь у презентації посібника «Долаючи дискримінацію: особливості організації та проведення освітніх заходів із запобігання та протидії дискримінації», підготовленого колективом авторів – експертів із різних питань захисту уразливих верств населення.
Онлайн-захід організовано та проведено громадською організацією «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна) в межах проєкту «Заохочуючи різноманітність», що реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в роботі з групами, що дискримінуються» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Автори та авторки посібника поділилися досвідом його створення та окреслили перспективи подальшої діяльності.