Викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС майор поліції Євгеній Зозуля та інспектор відділу організації служби старший лейтенант поліції Костянтин Титаренко відвідали відділ поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 2 ГУНП в Харківській області, де зустрілися з керівництвом відділу та курсантами 2-4 курсів факультетів № 1-4.
Під час зустрічі було перевірено стан проходження курсантами навчальної практики/стажування з метою набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь, необхідних для виконання обов’язків за певними посадами, та освоєння прийомів роботи органів поліції. З керівництвом відділу обговорювалися шляхи підвищення якості підготовки курсантів до несення служби в умовах правового режиму воєнного стану. Також перевірили виконання курсантами пунктів індивідуального плану навчальної практики/стажування, правильність ведення щоденників. Особливу увагу було приділено наданню курсантам методичної допомоги та висвітленню найбільш поширених питань, що виникають у процесі проходження практики/стажування. Співробітники університету звернули увагу на найпоширеніші недоліки, які мають місце під час підготовки курсантами матеріалів навчальної практики/стажування.