Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету №4 Андрій Войціховський провів профорієнтаційний захід у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті Івано-Франківської обласної ради (м. Надвірна).
Представник кафедри зустрівся з директором ліцею Миколою Мартинюком та надав інформацію для майбутніх випускників щодо умов вступу до університету, напрями підготовки майбутніх правоохоронців тощо. Більш детально про університет, факультети і спеціальності, за якими готують фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, переваги та умови навчання, соціальні гарантії, алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти були роз’яснені під час зустрічі із випускними класами ліцею. Андрій Войціховський також запросив ліцеїстів приєднится до профорієнтаційної онлайн-зустрічі, яка відбудеться 31 січня 2023 року о 15.00.
Результатом відвідування ліцею стало підписання договору про співпрацю між навчальними закладами.