Представники студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти 1 курсу Вікторія Ярова, Аліна Шевченко, Анастасія Замяткіна та Андрій Левченко взяли участь у міському заході «120 хвилин про можливості молоді», організованого відділом молодіжної політики Сумської міської ради, який відбувся у молодіжному центрі «Романтика».
Захід проводився у межах проєкту «Act to Got» за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу за участю менеджера проєктів ГО «Центр євроініціатив», координаторки Асоціації євроклубів Сумщини Лариси Кондратенко.
Молодіжна зустріч об'єднала молодих, ініціативних, впевнених та прогресивних людей, які ознайомилися з механізмами впливу на формування молодіжної політики, дізналися про можливості для сучасної молоді та дослідили реалії та розвиток місцевої молодіжної політики Сумської міської територіальної громади.

Сумська філія ХНУВС