Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова пройшла онлайн-курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» та отримала відповідний сертифікат.
Онлайн-курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» допомагає навчитися вчасно визначати ознаки стресу та стресових реакцій на нього, дізнатися, як впоратися з кризовими станами та стабілізувати психіку, засвоїти перевірені та прості техніки надання першої психологічної допомоги собі та оточенню.
Застосування технік і знань з курсу базової психологічної допомоги може не лише точково стабілізувати психіку, що знаходиться під дією стресу, а й завадити загостренню психологічних проблем та їх переходу до хронічної стадії.
Отримані знання будуть використані при проведенні навчальної дисципліни «Судова медицина та психіатрія» та інших навчальних курсів.