Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Віктор Кисельов провів чергову екскурсію у навчальній лабораторії з криміналістики для учнів 11-х класів КУ ССШ №9 міста Суми. На початку екскурсії Віктор Кисельов розповів про спеціальності, за якими навчаються студенти та курсанти Сумської філії, перспективи їх працевлаштування тощо. Під час екскурсії старшокласники із захопленням сприймали інформацію криміналіста-практика про те, як правильно виявляти сліди злочинної діяльності, розрізняти фальшиві грошові купюри тощо. Віктор Кисельов продемострував прилади, з якими працюють експерти під час проведення різноманітних досліджень.
На завершення зустрічі організаторка екскурсії – професорка кафедра гуманітарних дисциплін Надія Демиденко акцентувала увагу на особливостях вступної кампанії під час воєнного стану, побажала випускникам успішно скласти всі іспити та зробити правильний вибір стосовно своєї майбутньої професії.

Сумська філія ХНУВС