Кафедрою кримінального права та кримінології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено захист матеріалів практики студентами третього курсу, які проходили її  у практичних підрозділах Національної поліції та інших правозастосовних органах й установах під керівництвом доцента Анни Наумової.

Захист матеріалів відбувся в режимі онлайн на платформі Zoom. Професори кафедри Вадим Харченко, Сергій Денисов та доцент Владислав Кундеус - члени комісії - за участі заступника декана факультету Сергія Загороднього ознайомилися із презентаціями студентів про проходження практики та перевірили належний рівень набутих ними знань і навичок.

Усі студенти отримали хороші характеристики з місць проходження практики, високі бали й позитивні оцінки комісії. Здобувачі вищої освіти зазначили, що отриманий ними практичний досвід є корисним і знадобиться у подальшій роботі за обраною спеціальністю.

ВЗГ ХНУВС