Професор кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Василь Кікінчук відвідав ХРУП № 2, ВП № 1 ХРУП № 1 та ВП № 2 ХРУП № 3 ГУНП в Харківській області. Професор кафедри зустрівся з курсантами, які проходять стажування, та їх наставниками від бази практики. Під час зустрічі курсанти доповіли про виконання ними індивідуального плану стажування, а також поінформували про завдання, до виконання яких вони залучаються. Це - несення служби з охорони публічної безпеки та порядку, чергування на «Пунктах незламності», організація реагування на повідомлення про правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, здійснення окремих стабілізаційних заходів, складання процесуальних документів за фактом вчинення адміністративного правопорушення, застосування заходів адміністративного примусу тощо. Особливу увагу було приділено висвітленню найбільш поширених недоліків, які мають місце під час підготовки курсантами матеріалів стажування.

ВЗГ ХНУВС