Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Аліна Піддубна провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Взаємодія органів досудового розслідування з оперативними підрозділами та іншими правоохоронними органами під час протидії кримінальним правопорушенням» для магістрів першого курсу навчання факультету № 1 за темою «Взаємодія слідчого з оперативними підрозділами».

Лекцію відвідали: в.о. декана факультету № 1 Владислав Невядовський, представники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, зокрема: завідувач кафедри Віталій Романюк, професор кафедри Геннадій Глобенко, доценти кафедри Тетяна Фоміна, Інна Строк та Олексій Салманов, викладач кафедри Ірина Нечаєва; а також представники кафедри криміналістики, судової експертології та домедичного підготовки факультету № 1: завідувач кафедри Василь Кікінчук та професор кафедри Руслан Степанюк.

ВЗГ ХНУВС