Професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС Кирило Черевко провів профорієнтаційний захід у ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» та зустрівся із заступником начальника з науково-методичної роботи Миколою Єрьоменком.
Під час зустрічі з керівництвом коледжу та учнями випускних груп обговорювалися особливості вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, факультети та відповідні пріоритетні напрями підготовки здобувачів вищої освіти, переваги відомчої освіти, соціальний захист, перспективи працевлаштування та служби у практичних підрозділах Національної поліції. Професор кафедри розповів майбутнім абітурієнтам про діяльність підготовчих курсів, правила та терміни подання документів тощо.