Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко в межах проведення профорієнтаційної роботи провів зустріч з директоркою Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 68 Юлією Гуленко. Представник університету надав вичерпну інформацію про університет і, зокрема, факультет № 4, про особливості вступу до нього у 2023 році та можливості отримання спеціалізованої вищої юридичної та іншої освіти у виші за бюджетом та на умовах контракту. Олександр Радченко наголосив на перевагах навчання, гарантованому подальшому працевлаштуванні випускників-курсантів в органах і підрозділах Національної поліції України, а також запросив долучатися до онлайн-зустрічей з керівництвом університету, факультетів, щоб більше дізнатися про заклад вищої освіти. Наприкінці зустрічі було обговорено напрями майбутньої співпраці.

ВЗГ ХНУВС