Завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко та доцентка цієї ж кафедри Ганна Довгополова взяли участь в інформаційно-просвітницькому форумі «Сучасні тенденції забезпечення ґендерного балансу в умовах Євроїнтеграції», що відбувся на базі Донецького державного університету внутрішніх справ (м. Кропивницький).
Крім науковців, у форумі взяли участь представниці ГО «Асоціація жінок-юристок України «ЮРФЕМ»» та ГО «Стратегія майбутнього». Питаннями, що привернули увагу учасників та учасниць заходу, стали протидія дискримінації за ґендерною ознакою та ратифікація Стамбульської конвенції, ґендерна рівність в Україні в контексті євроінтеграційних прагнень, жінки та жіночі організації в розбудові громадянського суспільства в Україні, освіта як один із чинників формування ґендерно чутливого середовища тощо.
Резолюцією заходу стало підкреслення положення, що ґендерна рівність є індикатором того, наскільки країна є демократичною, яким є рівень розвитку суспільних відносин та громадянських інституцій. Ґендерна рівність – це про рівний доступ до можливостей, кожен має бути вільним у своєму виборі.

Сумська філія ХНУВС