Керівництвом факультету № 6, відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи, за підтримки помічника ректора Віктора Слиша організовано чергову онлайн-зустріч з абітурієнтами, які наразі виявили бажання щодо вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ.

У зустрічі взяли участь проректор Анатолій Клочко, заступник декана факультету № 6  Костянтин Свердлін, начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус, провідний фахівець відділу Ігор Овчаренко. Майбутніх здобувачів освіти ознайомили з перспективами та перевагами навчання в університеті та особливостями цьогорічної вступної кампанії. На усі  запитання майбутніх вступників представники університету надали вичерпні відповіді. Загалом до зустрічі доєдналося більше 100 локацій з Хмельницької та Харківської областей.

Анатолій Клочко зазначив, що такі зустрічі вже мають постійний характер і будуть  проводитись і надалі.