Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 підполковник поліції Олександр Пабат, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Сергій Шатрава, професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Олена Синявська, професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимир Кройтор, доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Твердохліб та уповноважена з антикорупційної діяльності Яна Мазур взяли участь в онлайн-семінарі щодо виховання доброчесності, що був організований МВС спільно з Програмою НАТО з виховання доброчесності. В інформаційному заході також взяли участь представники МВС України, Міжнародного Секретаріату НАТО та Представництва НАТО в Україні.

Семінар був спрямований на повторення основних тез, викладених під час модулів навчання інструкторів системи МВС у попередніх роках. Учасники також обговорили особливості запобігання корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, визначили специфіку усунення корупційних ризиків, перспективи подальшого впровадження міжнародних стандартів протидії корупції та виховання доброчесності у діяльність МВС.