Працівники та курсанти факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із начальником відділу поліції №4 Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області Андрієм Лазарчуком провели зі старшокласниками навчальних закладів м. Липовець та смт Оратів профорієнтаційні зустрічі та правопросвітницькі бесіди щодо запобігання вживання наркотиків.
Під час зустрічей майбутніх випускників ознайомили з правилами вступу, особливостями навчання, факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців Харківському поліцейському виші.
Також курсанти провели з юнаками та дівчатами бесіди щодо шкідливого впливу тютюнопаління, алкоголю та наркотичних речовин на організм людини. Було роз`яснено механізми дії психоактивних речовин, серйозність небезпеки та шкідливі наслідки від вживання алкоголю і наркотиків.