Курсантсько-студентський парламент ХНУВС долучився до антифейкової інтелектуальної гри «НотаЄнота», що відбулася в Кам‘янець-Подільському ліцеї «Славутинка». НотаЄнота – командне змагання для тих, хто хоче навчитися розпізнавати ворожі інформаційні впливи та фейки. За легендою Єнот потрапив до ворожого інформаційного полону, звідки його потрібно врятувати, надаючи правильні відповіді на запитання. Місія кожної гри – врятувати єнота з інформаційного полону.
Курсанти разом із ліцеїстами пройшли п’ять раундів – це 30 запитань з обмеженим часом для відповіді. Перемогла команда курсантів факультету №4 під назвою «Лють».
Проєкт «НотаЄнота» став кращим в акселераторі проєктів з протидії дезінформації Mediengeist у партнерстві Goethe-Institut в Україні з науково-популярним медіа Куншт.