Завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 ХНУВС Юрій Орлов провів профорієнтаційну зустріч із керівництвом та старшокласниками Скала-Подільського навчально-виробничого комплексу «Загальноосвітній навчально-виховний заклад – І–ІІІ ступенів – ДНЗ» Скала-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області. Учасники зустрічі були поінформовані про історію становлення та сучасний стан Харківського національного університету внутрішніх справ, як одного з провідних закладів вищої освіти системи МВС. Завідувач кафедри розповів про факультети університету, спеціальності, напрями, за якими здійснюється підготовка, а також про особливості вступної кампанії у 2023 році.
Зустріч з молоддю пройшла у теплій, дружній атмосфері. На всі свої запитання майбутні вступники отримали вичерпні відповіді.